Kosmetika

Tyto služby jsou provozovány v salónu na Náměstí Míru, Petřinách, a v Břevnově.

Kosmetická ošetření začínají povrchovým čištěním pleti. Je důležité vždy dokonale odstraňovat vrstvu předešlého povrchu prostředkem jehož volba závisí na typu a druhu pleti a na stupni znečištění.

Péče o pleť

Původy znečištění pleti

Pokud se nečistota z pleti pravidelně neodstraňuje, ztrácí pokožka svůj hezký vzhled a může se jevit jako povadlá, nebo činí dojem jako starší. My se o Vás postaráme, aby Vaše pleť byla zdravá a krásná.

Zásady správného čištění pleti:

Provádí se pravidelně ráno a večer, u některých typů pletí i během dne. Zásadně je dobré používat pleťová mléka, čistící gely a různé vody na daný typ pleti. Naše kosmetičky Vám poradí jak správně se o pleť starat a jak postupovat s jejím ošetřením.

Líčení – denní, večerní i svatební

Nalíčíme Vás na jakoukoliv společenskou událost, na kterou chcete skvěle vypadat. Naše vizážistky a kosmetičky z Vás udělají královnu plesu, dračici na koncert nebo krásku na modelingovou přehlídku.

Další kosmetické služby

Mezi naše další služby patří například permanentní prodlužování řas, trvalá na řasy, barvení řas a obočí. Dále také všechny druhy depilací. Kosmetické služby jsou provozovány pouze na některých salónech Petrů a Rossi. Nezapomeňte se před objednáním ověřit o dostupnosti této služby.