Manikúra – modelace nehtů

Tyto služby jsou provozovány v salónu na Náměstí Míru, Petřinách, a na Spořilově.

Maniúra, úprava nehtů Nejen vlasy a obličej jsou Vaší vizitkou, ale i ruce a zejména nehty. A pokud nejste zrovna zastánkyní dlouhých nehtů – nevadí, manikúra dokáže Vaše ruce udělat i tak krásné, a to platí i pro muže.

Manikúra P-shine

P-shine pochází z Japonska a tato metoda je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Principem P-shine je leštění nehtů – a k tomu je zapotřebí neponičených nehtů, které nejsou tenké. Manikúra podporuje prokrvení a také správný a zdravý růst nehtů. Efekt je znatelný po první návštěvě. Po aplikaci P-Shine můžeme nehty nalakovat nebo pouze aplikovat P-Shine krém pro zvýšení lesklosti a ochrany nehtu.

Prodlužování nehtů, modelace pomocí UV lampy

Pokud vás příroda neobdařila krásnými a pevnými nehty, nebojte se zajít do našeho nehtového studia. Maniúra, úprava nehtů 2 Dlouhé nehty jsou výrazem elegance, dodávají pěstěný a udržovaný vzhled a prodlužují opticky krátké prsty. Musí se ale odhadnout správná míra, aby naopak nepůsobily směšně. Umělé nehty vydrží velmi dlouho, za předpokladu pravidelného doplňování gelu. Jsou vhodné i pro náročné práce – od úklidových prací, zahradničení, až po psaní na PC a na mobilním telefonu.

Lakování nehtů

Po úpravě nehtů je vhodným doplňkem lak na nehty. Ty pak působí čistě a úhledně a taktéž se ladí vhodná barva, aby se lakované nehty staly vhodným doplňkem celkového vzhledu. Je možné používat i bezbarvý lak, který Vaše nehty vyživuje a zpevňuje. Naše kosmetičky Vám rády poradí a doporučí vhodný způsob zdobení nehtů.