Steampod

STEAMPOD pro vlasy ZDRAVÉ & UHLAZENÉ

obrázek Nová služba s technologií PRO KERATIN přináší:

Co je to STEAMPOD

Po 5 letech výzkumu a získání 8 patentů, L’ORÉAL PROFESSIONNEL ve spolupráci se značkou Rowenta Salon přichází s novou revolucí v oblasti služeb péče a stylingu!

Jedinečný koncept 2 unikátních přístupů. Objevte neuvěřitelnou sílu 3,5 g páry/ min. parní žehličky STEAMPOD společně s párou aktivujícími se produkty STEAMPOD s technologií Pro-Keratin pro zdravé a perfektně uhlazené vlasy. Objevte dokonalý systém STEAMPOD.

 

obrázek

 

Se systémem STEAMPOD přichází do salonů revoluční služba STEAM STYLE pro zdravé & uhlazené vlasy. Nová služba inspirovaná brazilskou kauterizací, nabízí klientkám benefity po kterých ženy touží. Jedinečný systém STEAMPOD kombinuje výhody parní uhlazující žehličky a unikátních párou aktivovaných produktů s technologií Pro-Keratin. Vysokotlaký proud páry 3,5g/min. vlasy před uhlazením hydratuje, chrání je před teplotním šokem a aktivuje produkty péče STEAMPOD.

Ty jsou následně proudem páry vtlačeny až do C zóny vlasu a následně zažehleny vysoce odolnými a hladkými pláty. Služba STEAM STYLE díky své šetrnosti a hloubkové obnově je vhodná i pro klientky, které mají zcitlivělé vlasy!

Jak STEAMPOD funguje

Tato služba je provozována v salónech na Náměstí Míru a Petřinách.