Pedikúra

Tyto služby jsou provozovány v salónu na Petřinách.

Pedikúra – péče o nehty na nohách

Péče o nohy je velmi důležitá věc – ten kdo pocítil různá plísňová onemocnění nebo jiná poranění ví, jak obtížný je pohyb a vůbec vyléčení těchto partií. Pedikúru není vhodné podstupovat, pokud trpíte plísňovými onemocněními. Naše školené pedikérky a pedikéři Vám zajistí, že už nebudete řešit problémy s kuřími oky ani s dalšími problémy – a získáte tak komplexní péči, která Vám zaručí pohodovou chůzi a bezbolestné nohy při stání.

Kvalitní pedikúra je zárukou krásných a přitažlivých nohou a proto je důležité ji nezanedbávat. V našem salonu si můžete skvěle odpočnout a relaxovat, zatím co se Vám budou o nohy starat naše pedikérky.

Poradenství v problematice péče o nohy

Můžeme Vám také poradit a zodpovědět otázky, které se pedikúry týkají a rádi společně s Vámi najdeme řešení, jak problém odstranit.

Wellness mokrá pedikúra

Speciální uvolňovací lázeň nohou s úpravou nehtů a odstranění zrohovatělé kůže. Dále je součástí terapie speciální peeling na nohy, masáž nohou. Naše pedikérka Vám ráda poradí, jak se o své nohy starat.

Lakování, masáže nohou

Dále nabízíme lakování nehtů – které oceníte zejména v létě v otevřené obuvi. Také masáže nohou Vám poskytnou příjemný uvolňující zážitek – uvolní Vaše nohy, rozproudí v nich krev a bude se Vám chodit lépe a bez bolesti.