Prodlužování vlasů

Tyto služby jsou provozovány ve všech našich kadeřnických salónech.

Metoda Keratin

Prvek Keratin je bílkovina, kterou obsahují vlasy a nehty u nás všech. Již v dřívějších dobách se podařilo tento prvek napodobit a proto Vám z něho dnes můžeme vyrobit krásné a přirozené vlasy, které mají stejné vlastnosti, jako vlasy pravé.

Vlasy spojené pomocí keratinu, zajišťují pevný, téměř neznatelný spoj. Jelikož je Keratin složka obsažena v živých vlasech, proto Váše vlastní vlasy můžou po prodloužení volně dýchat, vyživovat se a růst. U dalších metod prodlužování vlasů (speciální vlasové kroužky, lepidla, kovové spojky, splétání vlasů aj.) může dojít i k poškození vlasů a tyto vlasy se většinou musí celé odstranit a trvá velmi dlouho, než narostou do původní délky.

Péče a rady o nastavené vlasy

Nastavené vlasy se mohou barvit nejvýše 6% peroxidem, mohou se fénovat, žehlit, kulmovat a natáčet. Kulma a žehlička nesmí přijít na keratin, tím by došlo k jeho poškození. Neměly by se melírovat a aplikovat na ně trvalou (tím poškozujeme nastavené vlasy a zkracujeme jejich životnost). Při česání je důležité používat speciální kartáč se silikonovými štětinkami, které neporušují spoje.

Rady při prodloužení Keratinem :

  1. Vlasy vždy oplachujte vodou o něco déle než obvykle. Přidáním vlasů z Keratinu se Vám zvětší jejich objem a oplachování může trvat o něco déle z důvodu větší hustoty.
  2. Může se vyjímečně stát, že některé pramínky mohou vypadnout (maximálně však jen 10%) v prvních třech až čtyřech dnech. Pokud se tak stane, tak si pramínky pečlivě uschovejte a mohou být znovu aplikovány.
  3. Nechoďte nikdy spát s mokrými, ani vlhkými vlasy! Přes noc je nejlepší vlasy lehce svázat do volného copu, aby se nemohli zamotat, nebo zauzlovat.
  4. S pramínky Keratinových vlasů zacházejte se stejnou opatrností jako s vlastními vlasy. Kvalitní péči a pravidelnými návštěvami u kadeřníka zajistíte, že nastavené Keratinové pramínky budou vypadat skvěle po dlouhou dobu.
  5. Pokud chodíte plavat nebo se často koupete v mořské vodě, tak používejte koupací čepici. Mořská sůl a další jiné chemikálie z chlorovaných bazénů by mohly poškodit vlasové spoje.