Kdo jsme

Vážení návštěvníci,
vítáme Vás na stránkách sítě předních pražských kadeřnických salónů Petrů & Rossi.

Společníci salónu Petrů & Rossi Věříme, že zde naleznete všechny informace, které potřebujete. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu v kterémkoliv ze salónů Petrů & Rossi, kde z Vás i bez pomocí čár a kouzel uděláme nového člověka. Naše účesy nenechají Vaše okolí chladným. Za své peníze si od nás odnesete dobrou náladu, perfektní účes i vyšší sebevědomí. Máte právo si to vše dopřát! Zasloužíte si to.

Salóny s názvem Petrů & Rossi vešly v povědomí laiků i odborníků především svým vnímavým přístupem k zákazníkům. Nyní je najdete již na šesti místech v Praze. Ale jak to vše vlastně začalo…

Historie salónů Petrů & Rossi
V roce 1992 založili pánové Luboš Petrů a Pavel Rossi svůj první kadeřnický salon na Praze 2 v Londýnské ulici. Spokojených zákazníků však stále přibývalo a tak začaly přibývat i další salóny – v roce 1993 v Anglické ulici na Praze 2, v roce 1997 největší salón na Petřinách v Praze 6, v roce 2003 byl otevřen salon v Bělohorské ulici na Praze 6, v roce 2007 salon v Praze 4 na Spořilově v obchodním domě Centrum a nejnovější salon je nyní na Náměstí Míru v Praze 2.

Majitelé salónů Petrů & Rossi zaměstnávají v současné době 50 zaměstnanců.

Spokojenost zákazníků svědčí o tom, že v salónech Petrů & Rossi vědí co je módní a co se nosí.

6

Studií

27

let od založení

723549

Litrů kávy

50

zaměstnanců

© Copyright - Kadeřnictví Petrů & Rossi s.r.o.