Kadeřnictví

Kadeřnické salóny Petrů-Rossi zajišťují profesionální služby za ceny, které jsou velice příznivé. Každý salón Vás osloví pozitivní atmosférou a příjemným prostředím, snažíme se o vytvoření co největšího komfortu pro naše zákazníky. V našem týmu naleznete pouze talentované a školené kadeřníky, kteří neustále sledují moderní trendy – a díky tomuto se zúčastňují mnohých kadeřnických soutěží, ve kterých se umísťují na předních pozicích. **Poradíme si se všemi typy a střihy účesů. Používáme přitom špičkovou vlasovou kosmetiku Wella Professionals.

Poradenství

Pokud si nevíte tak docela rady se svým vzhledem, i v tom Vám naše salony pomůžou. Poradíme Vám s barvou i střihem vlasů, barvami pro Vaše oblečení i líčení, naučíte se líčit vhodně ke svému typu a používat doplňky.

NADMĚRNÉ PADÁNÍ VLASŮ

Co se doporučuje:

 1. vyvarovat se stresu, nadměrné zátěži, infekčním chorobám
 2. dostatek spánku a odpočinku
 3. pestrá strava bohatá na bílkoviny, vitamíny, minerální látky – ovoce a zelenina (nejlépe v syrové formě)
 4. multivitamínové a minerální přípravky
 5. zinek ve formě tablet nebo slunečnicová semínka – přírodní zdroj zinku (denně 5 semínek)
 6. olej z pupalky dvouleté, např. ve formě kapslí
 7. želatina v různé formě (pokrmy, kapsle, želatinové nápoje), mořská řasa, lecitin, křemík (např. čaj z kopřivy – denně 1–2 šálky) a celá řada dalších látek.

Prodlužování vlasů

Metoda Keratin

Prvek Keratin je bílkovina, kterou obsahují vlasy a nehty u nás všech. Již v dřívějších dobách se podařilo tento prvek napodobit a proto Vám z něho dnes můžeme vyrobit krásné a přirozené vlasy, které mají stejné vlastnosti, jako vlasy pravé.

Vlasy spojené pomocí keratinu, zajišťují pevný, téměř neznatelný spoj. Jelikož je Keratin složka obsažena v živých vlasech, proto Váše vlastní vlasy můžou po prodloužení volně dýchat, vyživovat se a růst. U dalších metod prodlužování vlasů (speciální vlasové kroužky, lepidla, kovové spojky, splétání vlasů aj.) může dojít i k poškození vlasů a tyto vlasy se většinou musí celé odstranit a trvá velmi dlouho, než narostou do původní délky.

Péče a rady o nastavené vlasy

Nastavené vlasy se mohou barvit nejvýše 6% peroxidem, mohou se fénovat, žehlit, kulmovat a natáčet. Kulma a žehlička nesmí přijít na keratin, tím by došlo k jeho poškození. Neměly by se melírovat a aplikovat na ně trvalou (tím poškozujeme nastavené vlasy a zkracujeme jejich životnost). Při česání je důležité používat speciální kartáč se silikonovými štětinkami, které neporušují spoje.

Rady při prodloužení Keratinem :

 1. Vlasy vždy oplachujte vodou o něco déle než obvykle. Přidáním vlasů z Keratinu se Vám zvětší jejich objem a oplachování může trvat o něco déle z důvodu větší hustoty.
 2. Může se vyjímečně stát, že některé pramínky mohou vypadnout (maximálně však jen 10%) v prvních třech až čtyřech dnech. Pokud se tak stane, tak si pramínky pečlivě uschovejte a mohou být znovu aplikovány.
 3. Nechoďte nikdy spát s mokrými, ani vlhkými vlasy! Přes noc je nejlepší vlasy lehce svázat do volného copu, aby se nemohli zamotat, nebo zauzlovat.
 4. S pramínky Keratinových vlasů zacházejte se stejnou opatrností jako s vlastními vlasy. Kvalitní péči a pravidelnými návštěvami u kadeřníka zajistíte, že nastavené Keratinové pramínky budou vypadat skvěle po dlouhou dobu.
 5. Pokud chodíte plavat nebo se často koupete v mořské vodě, tak používejte koupací čepici. Mořská sůl a další jiné chemikálie z chlorovaných bazénů by mohly poškodit vlasové spoje.

Metoda vlasové pásky NANOTAPE

ProfiBeauty® Vlasové pásky NanoTape – představují revoluční, nejšetrnější metodu prodlužování vlasů zajišťující pohodlné nošení, rychlou a bezbolestnou aplikaci, prakticky neviditelné spoje a odolnost proti nežádoucímu vyčesávání.

© Copyright - Kadeřnictví Petrů & Rossi s.r.o.