Kadeřnictví

Kadeřnické salóny Petrů-Rossi zajišťují profesionální služby za ceny, které jsou velice příznivé. Každý salón Vás osloví pozitivní atmosférou a příjemným prostředím, snažíme se o vytvoření co největšího komfortu pro naše zákazníky. V našem týmu naleznete pouze talentované a školené kadeřníky, kteří neustále sledují moderní trendy – a díky tomuto se zúčastňují mnohých kadeřnických soutěží, ve kterých se umísťují na předních pozicích. **Poradíme si se všemi typy a střihy účesů. Používáme přitom špičkovou vlasovou kosmetiku Wella Professionals a Schwarzkopf Professional.

Kosmetika

Kosmetická ošetření začínají povrchovým čištěním pleti. Je důležité vždy dokonale odstraňovat vrstvu předešlého povrchu prostředkem jehož volba závisí na typu a druhu pleti a na stupni znečištění.

Péče o pleť

Původy znečištění pleti

 • vnitřní (maz, pot a olupující se buňky)
 • zevní (zbytky krémů, pudrů, prach, apod.)

Pokud se nečistota z pleti pravidelně neodstraňuje, ztrácí pokožka svůj hezký vzhled a může se jevit jako povadlá, nebo činí dojem jako starší. My se o Vás postaráme, aby Vaše pleť byla zdravá a krásná.

Zásady správného čištění pleti:

Provádí se pravidelně ráno a večer, u některých typů pletí i během dne. Zásadně je dobré používat pleťová mléka, čistící gely a různé vody na daný typ pleti. Naše kosmetičky Vám poradí jak správně se o pleť starat a jak postupovat s jejím ošetřením.

Líčení – denní, večerní i svatební

Nalíčíme Vás na jakoukoliv společenskou událost, na kterou chcete skvěle vypadat. Naše vizážistky a kosmetičky z Vás udělají královnu plesu, dračici na koncert nebo krásku na modelingovou přehlídku.

Další kosmetické služby

Mezi naše další služby patří například permanentní prodlužování řas, trvalá na řasy, barvení řas a obočí. Dále také všechny druhy depilací. Kosmetické služby jsou provozovány pouze na některých salónech Petrů a Rossi. Nezapomeňte se před objednáním ověřit o dostupnosti této služby.

Manikúra – modelace nehtů

Nejen vlasy a obličej jsou Vaší vizitkou, ale i ruce a zejména nehty. A pokud nejste zrovna zastánkyní dlouhých nehtů – nevadí, manikúra dokáže Vaše ruce udělat i tak krásné, a to platí i pro muže.

Manikúra P-shine

P-shine pochází z Japonska a tato metoda je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Principem P-shine je leštění nehtů – a k tomu je zapotřebí neponičených nehtů, které nejsou tenké. Manikúra podporuje prokrvení a také správný a zdravý růst nehtů. Efekt je znatelný po první návštěvě. Po aplikaci P-Shine můžeme nehty nalakovat nebo pouze aplikovat P-Shine krém pro zvýšení lesklosti a ochrany nehtu.

Prodlužování nehtů, modelace pomocí UV lampy

Pokud vás příroda neobdařila krásnými a pevnými nehty, nebojte se zajít do našeho nehtového studia. Maniúra, úprava nehtů 2 Dlouhé nehty jsou výrazem elegance, dodávají pěstěný a udržovaný vzhled a prodlužují opticky krátké prsty. Musí se ale odhadnout správná míra, aby naopak nepůsobily směšně. Umělé nehty vydrží velmi dlouho, za předpokladu pravidelného doplňování gelu. Jsou vhodné i pro náročné práce – od úklidových prací, zahradničení, až po psaní na PC a na mobilním telefonu.

Lakování nehtů

Po úpravě nehtů je vhodným doplňkem lak na nehty. Ty pak působí čistě a úhledně a taktéž se ladí vhodná barva, aby se lakované nehty staly vhodným doplňkem celkového vzhledu. Je možné používat i bezbarvý lak, který Vaše nehty vyživuje a zpevňuje. Naše kosmetičky Vám rády poradí a doporučí vhodný způsob zdobení nehtů.

Pedikúra

Pedikúra – péče o nehty na nohách

Péče o nohy je velmi důležitá věc – ten kdo pocítil různá plísňová onemocnění nebo jiná poranění ví, jak obtížný je pohyb a vůbec vyléčení těchto partií. Pedikúru není vhodné podstupovat, pokud trpíte plísňovými onemocněními. Naše školené pedikérky a pedikéři Vám zajistí, že už nebudete řešit problémy s kuřími oky ani s dalšími problémy – a získáte tak komplexní péči, která Vám zaručí pohodovou chůzi a bezbolestné nohy při stání.

Kvalitní pedikúra je zárukou krásných a přitažlivých nohou a proto je důležité ji nezanedbávat. V našem salonu si můžete skvěle odpočnout a relaxovat, zatím co se Vám budou o nohy starat naše pedikérky.

Poradenství v problematice péče o nohy

Můžeme Vám také poradit a zodpovědět otázky, které se pedikúry týkají a rádi společně s Vámi najdeme řešení, jak problém odstranit.

Wellness mokrá pedikúra

Speciální uvolňovací lázeň nohou s úpravou nehtů a odstranění zrohovatělé kůže. Dále je součástí terapie speciální peeling na nohy, masáž nohou. Naše pedikérka Vám ráda poradí, jak se o své nohy starat.

Lakování, masáže nohou

Dále nabízíme lakování nehtů – které oceníte zejména v létě v otevřené obuvi. Také masáže nohou Vám poskytnou příjemný uvolňující zážitek – uvolní Vaše nohy, rozproudí v nich krev a bude se Vám chodit lépe a bez bolesti.

Prodlužování vlasů

Metoda Keratin

Prvek Keratin je bílkovina, kterou obsahují vlasy a nehty u nás všech. Již v dřívějších dobách se podařilo tento prvek napodobit a proto Vám z něho dnes můžeme vyrobit krásné a přirozené vlasy, které mají stejné vlastnosti, jako vlasy pravé.

Vlasy spojené pomocí keratinu, zajišťují pevný, téměř neznatelný spoj. Jelikož je Keratin složka obsažena v živých vlasech, proto Váše vlastní vlasy můžou po prodloužení volně dýchat, vyživovat se a růst. U dalších metod prodlužování vlasů (speciální vlasové kroužky, lepidla, kovové spojky, splétání vlasů aj.) může dojít i k poškození vlasů a tyto vlasy se většinou musí celé odstranit a trvá velmi dlouho, než narostou do původní délky.

Péče a rady o nastavené vlasy

Nastavené vlasy se mohou barvit nejvýše 6% peroxidem, mohou se fénovat, žehlit, kulmovat a natáčet. Kulma a žehlička nesmí přijít na keratin, tím by došlo k jeho poškození. Neměly by se melírovat a aplikovat na ně trvalou (tím poškozujeme nastavené vlasy a zkracujeme jejich životnost). Při česání je důležité používat speciální kartáč se silikonovými štětinkami, které neporušují spoje.

Rady při prodloužení Keratinem :

 1. Vlasy vždy oplachujte vodou o něco déle než obvykle. Přidáním vlasů z Keratinu se Vám zvětší jejich objem a oplachování může trvat o něco déle z důvodu větší hustoty.
 2. Může se vyjímečně stát, že některé pramínky mohou vypadnout (maximálně však jen 10%) v prvních třech až čtyřech dnech. Pokud se tak stane, tak si pramínky pečlivě uschovejte a mohou být znovu aplikovány.
 3. Nechoďte nikdy spát s mokrými, ani vlhkými vlasy! Přes noc je nejlepší vlasy lehce svázat do volného copu, aby se nemohli zamotat, nebo zauzlovat.
 4. S pramínky Keratinových vlasů zacházejte se stejnou opatrností jako s vlastními vlasy. Kvalitní péči a pravidelnými návštěvami u kadeřníka zajistíte, že nastavené Keratinové pramínky budou vypadat skvěle po dlouhou dobu.
 5. Pokud chodíte plavat nebo se často koupete v mořské vodě, tak používejte koupací čepici. Mořská sůl a další jiné chemikálie z chlorovaných bazénů by mohly poškodit vlasové spoje.

Poradenství

Pokud si nevíte tak docela rady se svým vzhledem, i v tom Vám naše salony pomůžou. Poradíme Vám s barvou i střihem vlasů, barvami pro Vaše oblečení i líčení, naučíte se líčit vhodně ke svému typu a používat doplňky.

NADMĚRNÉ PADÁNÍ VLASŮ

Co se doporučuje:

 1. vyvarovat se stresu, nadměrné zátěži, infekčním chorobám
 2. dostatek spánku a odpočinku
 3. pestrá strava bohatá na bílkoviny, vitamíny, minerální látky – ovoce a zelenina (nejlépe v syrové formě)
 4. multivitamínové a minerální přípravky
 5. zinek ve formě tablet nebo slunečnicová semínka – přírodní zdroj zinku (denně 5 semínek)
 6. olej z pupalky dvouleté, např. ve formě kapslí
 7. želatina v různé formě (pokrmy, kapsle, želatinové nápoje), mořská řasa, lecitin, křemík (např. čaj z kopřivy – denně 1–2 šálky) a celá řada dalších látek.

© Copyright - Kadeřnictví Petrů & Rossi s.r.o.